نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز در ۳۰ آبان ۱۴۰۰+ لینک نتایج و اسامی برندگان
نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز در ۳۰ آبان ۱۴۰۰+ لینک نتایج و اسامی برندگان
نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز در 30 آبان 1400 اعلام شد.

به گزارش نودادبرتر؛ نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز در ۳۰ آبان ۱۴۰۰ اعلام شد.

پس از پایان یافتن مهلت ثبت نام ایران خودرو در طرح یارانه خودرو یا همان پیش فروش ۶ محصول ایران خودرو که از ۲۷ آبان تا پایان روز گذشته ۲۹ آبان ثبت نام خودرو های عرضه شده به صورت اینترنتی و از طریق سایت ایران خودرو انجام پذیرفت امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰ مراسم قرعه کشی ایران خودرو جهت اعلام اسامی برندگان ایران خودرو برگزرا می شود. در ادامه این خبر جزئیات پیش فروش  ۶ محصول دنا پلاس توربو شارژ، تارا دستی، پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای، دنا پلاس توربو شارژ دستی، راناپلاس و سورن پلاس ایران خودرو به همراه لینک اسامی برندگان خودرو های ایران خودرو و قیمت ایران خودرو را بخوانید. لازم به ذکر است که سند خودرو های برندگان ایران خودرو فک رهن شده و به صورت آزاد می باشد. در ادامه نوداد برتر به این موضوع پرداخته است.

جزئیات نتایج قرعه کشی ایران خودروامروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ با حضور نهادهای نظارتی در محل همیشگی برگزاری قرعه کشی ایران خودرو بر گزرا می شود و نتایج قرعه کشی بر روی سایت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir منتشر می گردد.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو

برندگان  نهایی ایران خودرو برای واریز وجه ساعت ۱۰ صبح یکشنبه ۳۰ آبان ماه از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر انتخاب خواهند شد.

 

اسامی برندگان عصر روز یکشنبه اطلاع رسانی خواهند شد.

لینک اسامی برندگان ایران خودرو امروز یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰

برای مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی به سایت ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir/ مراجعه نمائید همچنین می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و به قسمت منتخبین اصلی فروش فوق العاده رجوع و با وارد کرد کد پیگیری یا کد رهگیری که پس از ثبت نام به شما داده شده است از برنده شدن خود در قرعه کشی ایران خودرو اطلاع پیدا کنید.

 

 اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی ۳۰آبان

نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان ایران خودرو ویژه آبان ۱۴۰۰

کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

 

اسامی برندگان ایران خودرو

نحوه اعلام اسامی برندگان قرعه کشی مسارکت ایران خودرو آبان ۱۴۰۰

نتایج برندگان قرعه کشی ایران خودرو از دو طریق اعلام می شود. نخست آنکه از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی برای افراد منتخب پیامک ارسال می شود. همچنین اسامی برندگان با کد ملی و کد پیگیری در سایت ایران خودرو قرار می گیرد و اگر به هر دلیل پیامک دریافت نکردید می تواندی از طریق سایت ایران خودرو نسیت با استعلام ثبت نام خود اقدام کنید.

همچنین به محض اطلاع رسانی راهبرد معاصر اسامی برگزیدگان را اطلاع رسانی می کند.

 

نحوه واریز وجه برندگان ایران خودرو ۳۰ آبان ۱۴۰۰

پس از برگزاری قرعه کشی و اعلام اسامی، فرد منتخب مبلغ پیش پرداخت علی‌الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو واریز می‌کند.
الباقی وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه‌های قانونی تعیین و دریافت می‌شود.
قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، متقاضی هیچ گونه وجهی واریز نخواهد کرد.

 

***بدیهی است که در صورت عدم واریز مبلغ علی‌الحساب توسط افراد منتخب در مدت تعیین شده، به منزله انصراف خواهد بود و ثبت‌نام متقاضی کان‌لم‌یکن تلقی خواهد شد. همچنین در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت‌نام متقاضی کان‌لم یکن تلقی شده و وجه واریزی (که پس از قرعه‌کشی و اعلام اسامی برندگان خواهد بود) حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز به شماره شبای معرفی شده، مسترد می‌گردد.

 

ورود به سایت ایران خودرو

 

سند آزاد ایران خودرو آبان ۱۴۰۰

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، از حذف شرط سند در رهن در طرح‌های فروش ایران خودرو خبر داد.

 

گروه صنعتی ایران خودرو (ایکوپرس)؛ آقای فرشاد مقیمی با بیان اینکه شرط سند در رهن در طرح‌های فروش ایران خودرو حذف شد گفت: از هفته آینده به فروش خودرو با سند آزاد اقدام خواهیم کرد و مالکان خودرو‌های فروش رفته در طرح‌های گذشته نیز می‌توانند از طریق نمایندگی‌ها نسبت به فک رهن اسناد خودرو اقدام کنند.

 

وی افزود: روش اجرای این طرح از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

جزئیات پیش فروش ایران خودرو ویزه آبان ۱۴۰۰

ثبت نام در طرح مشارکت در تولید محصولات عر ضه شده (با روش قرعه کشی) مطابق جدول ذیل از پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ شروع و تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ادامه  داشت.

 

 

محصولات عرضه شده ایران خودرو 

در این طرح ۶ محصول دنا پلاس اتومات . تارا دستی . ۲۰۷ دستی. دنا پلاس توربو ، رانا پلاس و سورن پلاس عرضه شده است. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

 

 موعد تحویل ثبت نام خودرو ایران خودرو آبان ۱۴۰۰

موعد تحویل ثبت نام خودرو ایران خودرو آبان ۱۴۰۰ طرح مشارکت در تولید یک ساله و بهمن و اسفند ۱۴۰۱ خواهد بود.

سایت ایران خودرو

قیمت خودرو و نحوه پرداخت برندگان قرعه کشی ایران خودرودر پیش فروش آبان ۱۴۰۰

در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود. الباقی وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه‌های قانونی تعیین و دریافت می شود.

خودرو پیش پرداخت
دنا پلاس توربو شارژ ۱۵۶۰۳۵۰۰۰۰
تارا دستی ۱۱۶۱۸۹۲۰۰۰
 پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای ۸۶۵۰۵۰۰۰۰
دنا پلاس توربو شارژ دستی ۱۱۴۱۱۵۹۰۰۰
راناپلاس ۷۲۱۵۶۰۰۰۰
سورن پلاس ۸۱۷۰۲۸۰۰۰

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی