معرفی فیلم تلویزیونی ۲۵ دی+ اسامی بازیگران
معرفی فیلم تلویزیونی ۲۵ دی+ اسامی بازیگران
«25 دی» جلوی دوربین می‌رود در ادامه نوداد برتر به این موضوع پردازد.

به گزارش نودادبرتر؛ معرفی فیلم تلویزیونی ۲۵ دی و همچنین اسامی بازیگران را در نودادبرتر ببیند.

تصویربرداری فیلم «۲۵ دی» به زودی آغاز می‌شود.

معرفی فیلم تلویزیونی

فیلم تلویزیونی «۲۵ دی» در ژانر اجتماعی به کارگردانی کمال مقدم و تهیه‌کنندگی اسدالله جهانی مقدم پس از دریافت پروانه ساخت وارد مرحله پیش‌تولید و انتخاب بازیگر شد. به زودی تصویربرداری این فیلم آغاز می‌شود.

فیلمنامه «۲۵ دی» به قلم مجید حاتمی نوشته شده است و ریحانه بوالحسنی به عنوان مدیر تولید و سجاد نوبهاری به عنوان دستیار یک و برنامه‌ریز در این پروژه همکاری می‌کنند.

اسامی بازیگران فیلم ۲۵ دی

تاکنون اسامی بازیگران این فیلم مشخص نشده است.

بیوگرافی کمال مقدم کارگردان ۲۵ دی

کمال مقدم کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار کمال مقدم می‌توان به کارگردانی فیلم سرنوشت سارا اشاره کرد.

کمال مقدم در سال ۱۳۹۶ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم کمال مقدم در این سال، فعالیت در فیلم سرنوشت سارا به عنوان کارگردان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی کمال مقدم فعالیت در فیلم سرنوشت سارا بوده است. کمال مقدم کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال ۱۳۹۶ فیلم سرنوشت سارا را کارگردانی کرد که توانست خود را میان اهالی فضای سینما مطرح کند. از کمال مقدم نقل قول شده است که برای کارگردانی در فیلم سرنوشت سارا و همکاریش با عوامل و بازیگران اعلام رضایت کرده است. کمال مقدم توانست با فعالیت در فیلم سرنوشت سارا تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر کامران تفتی، سارا منجزی، نگار عابدی و سید مهرداد ضیایی توانست سطح کاری او را متحول کند.

در بیوگرافی کمال مقدم آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی کمال مقدم و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار کمال مقدم در منظوم سر بزنید. همه ۱ اثر مهم کمال مقدم در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار کمال مقدم در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر کمال مقدم در آثار ارزشمندتری فعالیت کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی کمال مقدم درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی کمال مقدم بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، فیلم سرنوشت سارا محسوب می‌شود.

بیوگرافی اسدالله جهانی مقدم تهیه کننده فیلم ۲۵ دی

اسدالله جهانی مقدم بازیگر و تهیه کننده سینمای و تلویزیون است که در آخرین فیلم یعنی خوش آمدید آقای عبید  بازی کرده است. سریال تلویزیونی ” خوش آمدید آقای عبید ” ویژه ایام نوروز ۹۹ هر شب ساعت ۲۰:۴۰ و تکرار آن ۱۶:۵۰ روز بعد از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش شد.

مقدمات این سریال از تابستان ۹۸ کلید خورد و مراحل پیش‌تولید در فصل پاییز و تصویربرداری در زمستان به پایان رسید..

خوش‌آمدید آقای عبید، با رویکردی طنز نگاهی اجتماعی- انتقادی به مسائل روز دارد. شخصیت محوری سریال عبید زاکانی است و وقایع آن در دو دوره زمانی قرن هشتم و حال حاضر اتفاق می‌افتند.

نقش آفرینان : کیوان حبیبی،عمار رسولی،اسدالله جهانی مقدم،طوبی رحمان نیا،اکبر نظری،سارا آذری،مهدی عبدی،طاهره عاشوری،پروین فتاح

رسالت این سریال شناساندن شخصیت بزرگ ادبی و طنزپرداز مطرح کشوری عبید زاکانی و به نمایش گزاردن بخشی از توانمندی‌های استان قزوین ازلحاظ جاذبه‌های گردشگری، فرهنگ و هنر، آداب‌ورسوم، خرده‌فرهنگ‌های محلی و نیز شناساندن ظرافت‌ها و طنازی‌های لهجه شیرین قزوینی است که در ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای روی آنتن شبکه استانی قزوین می‌رود.

افتخار گروه سازنده سریال این است که بالغ‌بر ۹۵ درصد عوامل این سریال بومی هستند، با ترکیبی از ۱۰ بازیگر اصلی ۳۰ بازیگر فرعی و ۴۰ لوکیشن که مدیریت این شرایط با توجه به فصل زمستان، سرما و برودت هوا و همچنین کوتاهی طول روزها کار بسیار سختی بود.

بازیگران این سریال به‌ جز دو چهره، همگی بومی استان قزوین هستند و از ظرفیت جغرافیایی و بومی استان یعنی از شهرهای قزوین، تاکستان، آبیک و الوند استفاده ‌شده است.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی