پیام نیازمند بازیکن پرسپولیس کیست؟ + مصاحبه و عکس ها
پیام نیازمند بازیکن پرسپولیس کیست؟ + مصاحبه و عکس ها
پیام نیازمند از جمله دروازه بانان موفق کشورمان است که تیم پرسپولیس به دنبال جذب این ستاره است.

به گزارش سرویس ورزشی نودادبرتر، برای آشنایی با پیام نیازمند بازیکن پرسپولیس و همچنین مصاحبه و عکس های این بازیکن فوتبال با نودادبرتر همراه باشید.

ماجرای پیوستن پیام نیازمند به پرسپولیس

Details of joining the Payam Niazmand Persepolis

ماجرای پیوستن پیام نیازمند به پرسپولیس

پیام نیازمند بازیکن پرسپولیس : در اکثر رسانه ها این روزها گفته می شود پیام نیازمند برای حضور در پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است. احتمال بازگشت نیازمند به لیگ ایران قوت گرفت.

معمولاً حضور در اروپا باعث پیشرفت فنی بازیکنان هم می‌شود و البته این مسئله قابل کتمان نیست که بیشتر لژیونرهای ایران تمریناتی

به مراتب حرفه‌ای‌تر در زمین‌های مناسب‌تر و با امکاناتی بهتر را تجربه می‌کنند، اما بازی نکردن، نیمکت‌نشینی یا بازی در لیگ‌هایی

با کیفیتی پایین پیشرفتی را برای آنها حاصل نکرده است.

پیام نیازمند در اروپا

خروج بازیکنان با کیفیت کشورمان از فوتبال ایران و حضور آنها در تیم‌های مختلف اروپایی در معدود مواردی با پیشرفت و درخشش همراه بوده، اما در تعداد زیادی از آنها شاهد پیشرفتی نبودیم.

پیام نیازمند دروازه بان تیم فوتبال سپاهان در خرداد سال ۱۴۰۰ با باشگاه پورتیموننزه به توافق رسید در دو فصل در لیگ پرتغال بازی می کند.

پورتیموننزه قراردادی تا سال ۲۰۲۴ با نیازمند امضاء کرده که فسخ قرارداد ۲۰ میلیون یورویی دارد.

نیازمند یکی از سنگربانان ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است.

مصاحبه پیام نیازمند

Message Payam Niazmand

مصاحبه پیام نیازمند

نیازمند درباره حضور در پورتیموننزه پرتقال گفت: خیلی خوشحالم از اینکه اینجا هستم. نظرم درباره آینده خیلی مثبت است و می دانم که روزهای خوبی با هم خواهیم داشت. از روز اولی که به اینجا رسیدم، افراد باشگاه از رئیس گرفته تا بازیکنان، کادرفنی همه با من خیلی مهربان بودند و اینجا مانند خانه خودم است. دیدم که همه از هم حمایت می کنند و به همدیگر کمک می کنند تا هر چه زودتر در اینجا جا بیفتم. همانطور که گفتم، به آینده خوش بین هستم.

وی ادامه داد: روزی که مسئولان باشگاه با من تماس گرفتند و چیزهای جالبی درباره ام گفتند، هیجان زده شدم. راستش پیشنهادات دیگری هم داشتم اما وقتی با رئیس باشگاه و مربی صحبت کردم، مشخص بود که این باشگاه را انتخاب می کنم. الان هم خیلی خوشحالم که در اینجا حضور دارم.

نظر پیام نیازمند درباره فوتبال پرتغال

او درخصوص اینکه نظرش درباره فوتبال پرتغال چیست، پاسخ داد: به نظر من همه چیز در اینجا جدید است. فرهنگ، مردم. چون برزیلی هایی را می بینم که پرتغالی صحبت می کنند. من هم سعی می کنم زبان جدید را یاد بگیرم و مطمئنا بعد از چند ماه می توانم پرتغالی صحبت کنم. سعی ام را می کنم. نودادبرتر ،اما بازیکنان تیم توانایی بالایی دارند. بازیکنان خوبی هستند، زمین تمرین خوبی داریم و همه چیز عالی است. همین موارد یک گام بزرگ رو به جلو برای هر بازیکن و هر دروازه بانی است. خوشحالم که می توانم با باشگاه های پرتغالی کنار بیایم.

هدف پیام نیازمند از حضور در اروپا

پیام نیازمند بازیکن پرسپولیس، درباره اینکه چه انتظاری از تجربه حضور در پرتغال دارد و اینکه چه کاری می تواند برای تیمش انجام دهد پاسخ داد: رویای من مثل رویای هر تیمی است. ما برای تیم می جنگیم. اول اینکه هواداران و مردم را خوشحال کنیم. من سفر طولانی به اینجا داشتم. اما خیلی خوش بین هستم. این یک گام بزرگ برای هر بازیکنی است. چون باشگاه شرایط بسیار خوبی برای بازیکنان دارد. مانند زمین تمرین، مثل جو باشگاه که فوق العاده است. برای پیشرفت و بهتر شدن، شرایط خوبی فراهم است. بنابراین سعی ام را می کنم بعدش باید ببینیم چه پیش خواهد آمد.

سنگربان ایرانی پورتیموننزه درباره اینکه آیا با سایر بازیکنان ایرانی حاضر در فوتبال پرتغال صحبت کرده است پاسخ داد: بله آنها دوستان من هستند. نمی دانم منظور شما کدامشان است، مهدی طارمی یا علی علیپور. اینجا بازیکنان خوبی داریم. فقط هم در پرتغال نیستند. در کشورهای دیگر هم بازیکنان ایرانی داریم. حتی در ایران نیز بازیکنان با استعداد زیادی داریم که پتانسیل بالایی برای پیشرفت دارند.

پیام نیازمند بازیکن پرسپولیس، ادامه داد: قبل از اینکه به پرتغال بیایم، درباره این کشور، فوتبالش و فرهنگ آن سؤالاتی پرسیدم. همه آنها به من گفتند که پرتغال کشوری فوق‌العاده و دارای لیگی عالی برای پیشرفت است.

نظر پیام نیازمند درباره جعفر سلمانی

نیازمند در پاسخ به سوالی در مورد اینکه نظرش درباره جعفر سلمانی هم تیمش اش در پورتیموننزه چیست، گفت: سلمانی پسر خوبی است. او خیلی ساکت و خجالتی است اما سعی می کند به من کمک کند و من هم به او کمک می کنم. او فصل گذشته در اینجا بوده و قبل از اینکه به اینجا بیایم، خیلی از او سوال کردم. همیشه راجع به باشگاه حرف های خوبی می زد. سعی می کنیم با هم بهترین کار را برای تیم انجام بدهیم.

او درباره تاوارس سرمربی سابقش در سپاهان نیز گفت: او دو فصل مربی دروازه بان ها و مربی من در ایران بود. ما با هم در ایران رکوردهای زیادی را شکستیم. دو فصل عالی با هم داشتیم. برای او آرزوی موفقیت می کنم. او مربی خیلی خوبی است. الان هم در آمریکای جنوبی است. همیشه با او در تماس هستم چون مربی فوق العاده و مرد بسیار خوبی است.

مشورت پیام نیازمند با تاوارس برای پیوستن به تیم پرتقالی

نیازمند درباره اینکه پیش از حضور در پورتیموننزه با تاوارس مشورت کرده است یا خیر نیز پاسخ داد: البته، بارها با او صحبت کردم. چون در جنوب پرتغال زندگی می کرد. همه چیز درباره پورتیموننزه و سایر باشگاه های پرتغالی را برایم گفته است. از او پرسیده بودم که می توانم رود در باشگاهم و در پرتغال جا بیفتم؟ دیدگاه او هم در این زمینه خیلی مثبت بود و گفت که می توانم در اینجا روزهای خیلی خوبی داشته باشم.

او درباره اینکه چه انتظاری از هواداران پورتیموننزه و همچنین رقابت با گلرهای این تیم دارد، گفت: انتظار دارم که هواداران مانند همیشه از تیم حمایت کنند. درباره رقبایم نیز می گویم که سعی می کنم سخت کار کنم و در هر تمرین و هر بازی تمام تلاشم را انجام بدهم. البته تصمیم مربی هم شرط اصلی است که چه کسی را انتخاب می کند. من تلاشم را می کنم و می خواهم که توانایی هایم را بالا ببرم. پیش از این، سه دروازه بان در اینجا حضور داشتند که با هم بازی می کردند و من هم اینجا هستم که کار را انجام دهم. به چیزهای دیگری فکر نمی کنم.


مطالب مرتبط:


بیوگرافی پیام نیازمند

Biography of Payam Niazmand

بیوگرافی پیام نیازمند

پیام نیازمند متولد ۱۷ فروردین ۱۳۷۴ در کرج، بازیکن فوتبال ایرانی است که هم‌اکنون عضو باشگاه پورتیموننزه و تیم ملی ایران است.

ازدواج پیام نیازمند

پیام نیازمند دروازه بان ایرانی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است

آدرس اینستاگرام پیام نیازمند

برای ورود به آدرس اینستاگرام پیام نیازمند اینجا را کلیک کنید.

عملکرد باشگاهی پیام نیازمند

اولین حضور پیام نیازمند در لیگ برتر دیدار هفته بیست و ششم لیگ شانزدهم مقابل ذوب‌آهن بود، که با شکست ۲–۱ پیکان همراه بود. پس از آن و در در سال ۱۳۹۶؛ نام وی مجدداً پس از نیمکت‌نشین کردن رحمان احمدی در دیدار مقابل پرسپولیس مطرح شد؛ و پس از آن تبدیل به دروازه‌بان اول پیکان شد.

پس از عملکرد خوب در پیکان، نیازمند تبدیل به اولین خرید امیر قلعه‌نویی در لیگ هجدهم برای باشگاه سپاهان شد.

افتخارات پیام نیازمند

باشگاهی

سپاهان اصفهان

  • لیگ برتر فوتبال ایران
    • نایب قهرمان۹۸–۱۳۹۷ ، ۱۴۰۰–۱۳۹۹

انفرادی

  • بهترین دروازه‌بان سال نوروز فوتبالی: ۱۳۹۸

عملکرد ملی

پس از درخشش در سپاهان، نیازمند برای نخستین‌بار به آخرین اردوی تیم‌ملی ایران در قطر برای حضور در جام ملت‌های آسیای امارات ۲۰۱۹ دعوت شد و توانست با قرار گرفتن در لیست پایانی کارلوس کی‌روش به عنوان یکی از سه دروازه‌بان ایران در این رقابت‌ها راهی امارات شود. با حضور دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال ایران؛ نیازمند نخستین بازی رسمی ملی خود را در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۹ در مقابل ازبکستان انجام داد. وی سابقهٔ عضویت در تیم‌های ملی جوانان و امید ایران را نیز دارد.

آمار بازی‌های ملی پیام نیازمند

Statistics of Payam Niazmand's national games

آمار بازی‌های ملی پیام نیازمند

تیم ملی فوتبال ایران
سال بازی کلین شیت
۲۰۲۰ ۱ ۰
مجموع ۱ ۰
تعداد بازی تاریخ میزبان حریف نتیجه رقابت
۱
۱۷ مهر ۱۳۹۹  ازبکستان تاشکند  ازبکستان
۲-۱+
دوستانه

رکورد پیام نیازمند

نیازمند پس از گلی که در دقیقه ۴ در هفتهٔ بیست و نهم لیگ هجدهم در مقابل پدیده دریافت کرده بود، موفق شد تا دقیقهٔ ۴۵ هفتهٔ نهم لیگ نوزدهم در برابر پارس جنوبی دروازه خود را بسته نگه دارد و با ثبت رکورد ۹۴۰ دقیقه گل نخوردن متوالی با عبور از کنار نام‌های بزرگی چون احمدرضا عابدزاده، ناصر حجازی، بهرام مودت، آرمناک پطروسیان، علیرضا بیرانوند و حسین حسینی؛ رکوردار گل نخوردن در لیگ فوتبال مردان ایران شود


بیشتربخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
  • نویسنده : آیدا رضایی