هزینه سفر به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر / نحوه تهیه بلیط بازی های ایران در جام جهانی ۲۰۲۲
هزینه سفر به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر / نحوه تهیه بلیط بازی های ایران در جام جهانی ۲۰۲۲
نحوه تهیه بلیط بازی های ایران در جام جهانی 2022 مشخص شد.

به گزارش سرویس ورزشی نودادبرتر، برای اطلاع از هزینه سفر به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و همچنین نحوه تهیه بلیط بازی های ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ با نودادبرتر همراه باشید.

اولویت قرعه شی با هوادارانی است که جهت تهیه بلیت هر سه مسابقه مرحله گروهی تیم ملی ثبت نام کرده اند و علاقه‌مندانی که مایل به خرید بلیت یک یا دو مسابقه تیم ملی در این مرحله باشند در اولویت بعدی قرار خواهند گرفت.

چگونگی خرید بلیت بازی‌های ایران در جام جهانی ۲۰۲۲

How to buy tickets for Iran's games in the 2022 World Cup

چگونگی خرید بلیت بازی‌های ایران در جام جهانی ۲۰۲۲

هزینه سفر جام جهانی قطر : علاقه‌مندان به خرید بلیت مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی ٢٠٢٢ قطر با توجه به محدودیت تعداد بلیت‌های موجود در اختیار فدراسیون فوتبال می‌توانند نسبت به ثبت نام جهت شرکت در قرعه‌کشی اقدام کنند.

بر اساس اعلام کارگروه ویژه بلیت فروشی مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی و پیرو اختصاص سهمیه محدود به فدراسیون فوتبال ایران

هزینه سفر جام جهانی قطر : در سه مسابقه تیم ملی در مرحله گروهی رقابت‌ها از سوی فیفا، همچنین بر مبنای رویه سایت فیفا که در شرایط محدودیت ظرفیت با انجام قرعه کشی فرآیند خرید بلیت صورت می‌پذیرد،

هواداران تیم ملی در داخل کشور می‌توانند جهت ثبت نام به منظور شرکت در قرعه‌کشی خرید بلیت، از طریق سامانه بلیت فروشی فدراسیون اقدام کنند.

سایت ثبت نام بلیط جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

Qatar 2022 World Cup ticket registration site

سایت ثبت نام بلیط جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

هزینه سفر جام جهانی قطر: ثبت نام در سامانه ticket.ffiri.ir از ساعت ٨ صبح روز یکشنبه ۴ اردیبهشت آغاز خواهد شد و تا ساعت ٢۴ روز سه شنبه ۶ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

شرایط ثبت نام بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

١- ثبت نام در سایت به منزله خرید بلیت مسابقه نبوده و فدراسیون فوتبال تنها در قبال برندگان قرعه‌کشی که در موعد مقرر وجوه مورد نظر را پرداخت خواهند کرد ملزم به ارائه بلیت خواهد بود.

٢-ثبت نام از علاقه‌مندان به صورت رایگان و بدون اخذ وجه صورت گرفته و تنها برندگان قرعه کشی طی مدت معین پس از پایان مهلت ثبت نام ملزم به پرداخت وجوه بلیت به منظور تکمیل فرآیند خرید خواهند بود.

٣- هر سرگروه در ثبت نام می‌تواند نسبت به انتخاب بلیت برای خود و حداکثر سه نفر همراه (مجموعا ۴ نفر در هر گروه) در هر مسابقه اقدام نماید.

۴-قرعه کشی پس از ثبت نام طی روز‌های نهم و دهم اردیبهشت بر اساس مکاتبات صورت گرفته توسط فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) انجام خواهد شد و

اسامی برندگان توسط فیفا به فدراسیون فوتبال ایران ارسال می‌شود و از طریق ارسال پیامک همچنین حساب کاربری هر فرد در سامانه ثبت نام خرید بلیت اعلام خواهد شد.

۵-بهای بلیت منطبق با نرخ مصوب فیفا بر اساس معادل تومانی قیمت روز ریال قطر به علاوه ١٠% کارمزد (بر مبنای مجوز فیفا) در مهلت فوق‌الذکر (بند٢) دریافت می‌شود.

۶-برندگان قرعه کشی تا ساعت ٢۴:٠٠ روز چهارشنبه ١۴ اردیبهشت به منظور واریز وجه و تکمیل فرآیند خرید فرصت خواهند داشت.

عدم پرداخت وجه در پایان مهلت اعلام شده به منزله انصراف از خرید بلیت تلقی شده و نفرات جایگزین از فهرست ذخیره مشخص شده در قرعه کشی

به ترتیب اولویت انتخاب خواهند شد. همچنین نفرات ذخیره نیز پس از اعلام تا ساعت ٢۴ روز شنبه ١٧ اردیبهشت جهت پرداخت وجه و تکمیل فرآیند خرید بلیت فرصت خواهند داشت.

٧- اطلاع رسانی در خصوص تکمیل فرایند ثبت نام و یا پذیرش در قرعه کشی همچنین تایید پرداخت و خرید نهایی بلیت از طریق سرشماره پیامکی ١٠٠٠٩٨٩٢

صورت خواهد گرفت و هرگونه پیامک ارسالی از سرشماره دیگری در این خصوص مورد تایید فدراسیون فوتبال نبوده و ممکن است با مقاصد سودجویانه انجام شود.

۸- با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت در بازار آزاد غیر قانونی است ثبت نام اشخاص حقیقی به منزله اعلام آمادگی هر فرد جهت دریافت بلیت مسابقات جام جهانی تلقی می‌شود نودادبرتر و در صورت برنده شدن و تکمیل این فرآیند امکان واگذاری بلیت به فرد دیگری وجود ندارد.

هزینه سفر جام جهانی : بر این اساس فدراسیون فوتبال در قبال افراد یا شرکت، آژانس‌های مسافرتی یا اشخاصی که نسبت به خرید غیر مستقیم بلیت از فرد ثالث اقدام می‌کنند هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۹- سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال ایران مختص هواداران تیم ملی در داخل کشور است و علاقه‌مندان به خرید بلیت بازی‌های تیم ملی در خارج از ایران می‌توانند با ثبت نام در سایت فیفا جهت تهیه بلیت اقدام نمایند.

١٠- اولویت قرعه کشی با هوادارانی است که جهت تهیه بلیت هر سه مسابقه مرحله گروهی تیم ملی ثبت نام کرده اند و علاقه‌مندانی که

مایل به خرید بلیت یک یا دو مسابقه تیم ملی در این مرحله باشند در اولویت بعدی قرار خواهند گرفت. همچنین تقدم یا تاخر ثبت نام تاثیری در افزایش شانس برنده شدن

در قرعه کشی نخواهد داشت و ثبت نام در ساعات اولیه با آخرین ساعات مهلت ثبت نام از جهت افزایش شانس خرید بلیت متفاوت نخواهد بود.

فدراسیون فوتبال تنها در خصوص فروش بلیت‌های دریافتی به عنوان سهمیه فیفا در این سه مسابقه مسئولیت داشته و در مورد نحوه حضور علاقه‌مندان

در کشور قطر، بلیت پرواز و اقامت در این کشور مسئولیتی نخواهد داشت.

علاقه‌مندان به ثبت نام و تهیه بلیت جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در کلیه مراحل ثبت نام و خرید می‌توانند سوالات خود را به

شماره‌های ٠٩٠١٣۵١٣١۶۶ و ٠٩٠١٣۵٨٩٨٠٨ در نرم افزار واتساپ همچنین آدرس ایمیل Ir-ticket ۲۰۲۲@ffiri.ir ارسال کنند.


مطالب مرتبط:


شرایط تیم ملی ایران برای صعود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

Conditions of the Iranian national team to advance to the 2022 World Cup in Qatar

شرایط تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

تیم ملی فوتبال ایران برای سومین بار متوالی حضور در جام جهانی را تجربه خواهد کرد که این موضوع منجر به حضور بازیکنان بسیار باتجربه‌تر از هر زمان دیگری در ترکیب تیم ملی خواهد شد.

در حال حاضر بیش از ۱۰ بازیکن تیم ملی ایران دارای تجربه یک بار حضور در جام جهانی و سه بازیکن تجربه دو بار حضور در جام جهانی هستند که در جام جهانی ۲۰۲۲ افزایش خواهد یافت.

تجربه ایران در جام جهانی قطر

احسان حاج‌صفی، کریم‌ انصاری‌فرد و علیرضا جهانبخش سه بازیکن تیم ملی با ۲ بار تجربه حضور در جام جهانی هستند که

به احتمال بسیار زیاد در جام جهانی ۲۰۲۲ حاضر خواهند بود و از این حیث به مسعود شجاعی به عنوان باتجربه ترین بازیکنان ایرانی در جام جهانی تبدیل می‌شوند.

همچنین بازیکنان مانند سردار آزمون، مهدی طارمی، علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، وحید امیری،

سامان قدوس، مجید حسینی و امیر عابدزاده نفراتی هستند که در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور داشتند و هم اکنون عضوی از تیم ملی ایران هستند.

نتیجه با این ترکیب، ایران باتجربه‌ترین تیم‌ملی تاریخ خود را در جام‌های جهانی خواهد داشت و حداقل برای یک بار هم که شده،

حال و هوای جام جهانی را لمس کرده و در بازی‌های دشوار به میدان رفته است.

این اتفاق در حالی است که در ادوار گذشته ایران همواره با کمبود تجربه در جام جهانی مواجه بود و به همین دلیل در طول تورنمنت دچار مشکل می‌شد و

بازیکنان قبل از اینکه با جو و فضای حاکم بر مسابقات آشنا شوند، بازی‌ها را واگذار می‌کردند.

سوابق ایران در جام جهانی های گذشته

نگاهی به دوره‌های گذشته نشان می‌دهد که بازیکنان اندکی در هنگام حضور در یک دوره از جام جهانی حداقل یک بار قبل از آن تجربه حضور در این رقابت‌ها را داشته‌اند:

۱۹۷۸ (اولین حضور در جام جهانی): –

۱۹۹۸ (دومین حضور با وقفه ۲۰ ساله): –

۲۰۰۶ (سومین حضور در جام جهانی):

علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا (دومین حضور)

۲۰۱۴ (چهارمین حضور در جام جهانی):

جواد نکونام، مسعود شجاعی (دومین حضور)

۲۰۱۸ (پنجمین حضور در جام جهانی):

مسعود شجاعی (سومین حضور)

علیرضا جهانبخش، احسان حاج‌صفی، رضا قوچان نژاد، کریم انصاری‌فرد، پژمان منتظری، اشکان دژاگه (دومین حضور)

احتمالی: ۲۰۲۲ (ششمین حضور در جام جهانی):

احسان حاج‌صفی، کریم‌ انصاری‌فرد و علیرضا جهانبخش (سومین حضور)

سردار آزمون، مهدی طارمی، علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، وحید امیری، سامان قدوس، مجید حسینی و امیر عابدزاده (دومین حضور)


بیشتربخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : آیدا رضایی