پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر کیست؟
پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر کیست؟
پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر شد.

به گزارش نودادبرتر؛ رئیس جمهور دولت سیزدهم پیرحسین کولیوند را به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر انتخاب کرد.

جزئیات انتصاب پیرحسین کولیوند به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر

جزئیات انتصاب پیرحسین کولیوند به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر 

جزئیات انتصاب پیرحسین کولیوند به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر 

بنا بر پیشنهاد شورای عالی هلال احمر و با حکم رئیس جمهور، پیرحسین کولیوند به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر منصوب شد.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در حکم انتصاب «پیرحسین کولیوند» بر تلاش مجدانه برای ارائه خدمات امدادی و بهداشتی درمانی به هنگام بروز حوادث و سوانح طبیعی تاکید کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر پیرحسین کولیوند

در اجرای بند (۵) قسمت (ب) ماده (۱۰) قانون اصلاح موادی از اساسنامه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مصوب ۲۴/ ۰۲/ ۱۳۸۲ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به کسب رأی اکثریت اعضای محترم شورای عالی در جلسه مورخ ۱۰ /۰۸/ ۱۴۰۰، به موجب این حکم برای مدت چهار سال به عنوان «رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با تشریک مساعی کلیه دستگاه‌های ذیربط و اهتمام به «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم داری»، «پاکدستی و فساد ستیزی» و «قانون مداری» با مشارکت و همکاری سازمان‌های مردم نهاد و تعامل موثر با سازمان صلیب سرخ جهانی در ارائه خدمات امدادی و بهداشتی درمانی به هنگام بروز حوادث و سوانح طبیعی به اقشار نیازمند و آسیب دیده، تسکین آلام بشری و تعمیق صلح و دوستی پایدار میان ملت‌ها مجدانه کوشا باشید.

توفیقات روزافزون آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، بهینه سازی خدمات انسان دوستانه با مشارکت گسترده مردم نوع دوست، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

سید ابراهیم رئیسی»

بیوگرافی پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر

پیرحسین کولیوند( زاده ١٣۵٠ تویسرکان)مدیر ارشد اجرایی ایرانی است که با حکم رئیس‌جمهور ابراهیم رئیسی از ۳۰ ابان ۱۴۰۰ برای مدت چهار سال به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی