پیش بینی هواشناسی امروز ۱ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز ۱ آذر ۱۴۰۰
کارشناس هواشناسی گفت: امشب بارش باران در کرمانشاه، خوزستان، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد تشدید شده و اصفهان، قم و کردستان را نیز دربرمی‌گیرد.

به گزارش نوداد برتر؛ صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی، با بیان این‌که امشب تداوم آلودگی هوا را در شهرهای صنعتی و پرجمعیت همچون تهران، کرج، اراک، اصفهان، مشهد و تبریز خواهیم داشت گفت: این وضعیت روز یکشنبه در شهرهای تهران، کرج، مشهد، تبریز و روز دوشنبه در مشهد و تبریز ادامه دارد.

او با بیان اینکه از ابتدای هفته سامانه بارشی وارد کشور شده و زمینه‌ساز بارندگی و وزش باد شدید موقت گاهی رعدوبرق، در برخی نقاط استان‌های خوزستان، ایلام، بوشهر، چهارمحال‌وبختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه و غرب خلیج‌فارس شده است افزود: امشب بارش در کرمانشاه، خوزستان، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد تشدید شده و استان‌های اصفهان، قم و کردستان را نیز دربرمی‌گیرد.

کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه بارش ها، استان‌های تهران، کرج، قزوین و زنجان را هم در برمی‌گیرد. امشب و دوشنبه بارش در ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی به‌صورت برف خواهد بود.

او تصریح کرد:روز سه‌شنبه در شمال شرق و نواحی مرکزی کشور و روز چهارشنبه در شمال شرق کشور بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

او درباره آب‌وهوای تهران هم گفت: آسمان تهران فردا نیمه‌ابری همراه با غبار محلی است و گاهی وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود. بیشترین دمای تهران به ۱۳ درجه و کمترین آن به ۵ درجه می‌رسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی